Genel Müdür – Alp Şeber 

Klor, yosun, çöktürücü, berraklaştırıcı, pH düşürücü, yüzey temizleyici ürünlerimiz için izin ve ruhsatlarımız “Pina Havuz Kimyasalları” olarak Sağlık Bakanlığınca onaylandı. Bayilerimize Pina markalı olarak kimyasal tedariğine başladık.

 

Firmanızdaki yeniliklerden, gelişmelerden söz edebilir misiniz? Yakın zamanda imza attığınız önemli projeler neler?

Firmamız her geçen gün ihracatını ve yerel pazardaki payını artırıyor. İhracat yaptığımız ülke sayısında 65’i aşmış durumdayız. Pompalarımıza ve ledli aydınlatma armatürlerimize “CE” belgesini almış bulunuyoruz. Ayrıca filtre grubumuza da “CE” belgesi almak için gerekli çalışmalara başladık. Yerel pazar içinde yatırımlarımız devam ediyor. Bugün itibariyle klor, yosun, çöktürücü, berraklaştırıcı, pH düşürücü, yüzey temizleyici ürünlerimiz için izin ve ruhsatlarımız “Pina Havuz Kimyasalları” olarak Sağlık Bakanlığınca onaylandı. Bayilerimize Pina Havuz markalı olarak kimyasal tedariğine başlamış bulunuyoruz. Ürün ailemiz her geçen gün genişliyor. Bayilerimizden gelen talepler doğrultusunda sauna malzemeleri ithalatına başladık.

Sektördeki gidişatı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Sektörümüzde, inşaat piyasasında yerleşen kalite arayışına paralel olarak, kalite ve standarta verilen önem her geçen gün artıyor. Bu durum, kaliteye önem veren firmaları rahatlatmakta. Şimdilik etkisi beklediğimizden az ve çoğunluğun  talebi haline gelmesi zaman alacak, ancak orta ve uzun vadede tüm sektöre yayılacağını umuyoruz. Biz tüm hazırlıklarımızı ve çalışmalarımız bu doğrultuda yapıyoruz.

Yeni sezonla ilgili beklentileriniz/hedefleriniz neler?

Yeni sezon için iç pazarda en büyük hedefimiz, Pina Havuz Kimyasallarımızı sektörümüzle buluşturmaktır. Kendi firmamız adına İç pazar için %25-30 büyüme bekliyoruz.

Reklam